Zkoušky společné části maturitní zkoušky konané v řádném jarním termínu jsou u konce. Zadání všech didaktických testů jsou k dispozici na maturita.cermat.cz.

Zadání testů z českého jazyka a literatury, cizích jazyků, matematiky a matematiky rozšiřující naleznete v sekci Testy a zadání.

Výsledky didaktických testů ze všech zkušebních předmětů budou předány ředitelům škol 7. června 2021. Ředitel školy oznámí výsledky žákům nejpozději vždy následující den

V pondělí 7. června 2021 budou na maturita.cermat.cz u zadání testů zveřejněny oficiální klíče správných řešení. Upozorňujeme, že všechny klíče správných řešení uveřejněné dříve na jiných webových stránkách nejsou oficiální a mohou obsahovat chyby.

Didaktické testy společné části se v jarním zkušebním období uskuteční také v mimořádném termínu od 7. do 9. července 2021. Mimořádný termín bude určen pro všechny maturanty, kteří v řádném termínu u didaktických testů neuspějí (u povinných zkoušek) nebo se z konání didaktických testů v řádném termínu omluví řediteli školy do 3 pracovních dnů od data konání dané zkoušky (platí pro povinné i nepovinné zkoušky). Maturanti budou k mimořádnému termínu přihlášeni automaticky, pokud se ke konání opravné nebo náhradní zkoušky v mimořádném termínu nedostaví, budou automaticky omluveni. 

Centrum pro zjišťování výsledků vzdělávání | © 2019 Všechna práva vyhrazena
Textová verze | Mapa stránek | Prohlášení o přístupnosti

Evropská unie logoEvropské strukturální fondy logoMinisterstvo školství, mládeže a tělovýchovy logo