Maturitní zkouška

Průvodce přináší přehled nejdůležitějších informací k začátku nadcházejícího podzimního zkušebního období maturitní zkoušky.

Maturanti v průvodci naleznou přesný časový rozvrh konání didaktických testů, termíny předání výsledků a vysvědčení, informace k aktuálně platným kritériím hodnocení, rady a doporučení, na co si u jednotlivých zkoušek dát pozor, nebo odkazy na užitečné materiály pro přípravu. Součástí průvodce jsou i podrobnosti ke zvláštnostem konání didaktických testů v souvislosti s přijatými mimořádnými opatřeními ve školství (včetně aktuálně platných protiepidemických pravidel pro podzimní zkušební období) nebo informace týkající se podání žádosti o přezkum, pokud žáci u zkoušky v podzimním zkušebním období neuspějí.

Termíny konání zkoušek společné části v jarním zkušebním období 2022

16.09.2021

Didaktické testy se na základě sdělení Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy budou konat od pondělí 2. května do čtvrtka 5. května 2022.

... více

Tisková zpráva: Výsledky společné části maturitní zkoušky po podzimním zkušebním období 2021

10.09.2021

Centrum pro zjišťování výsledků vzdělávání předalo ředitelům škol výsledky maturantů, kteří konali didaktické testy společné části maturitní zkoušky v podzimním zkušebním období.

... více

Klíče správných řešení didaktických testů z podzimního zkušebního období maturitní zkoušky

10.09.2021

Centrum zpřístupnilo středním školám výsledky didaktických testů konaných v podzimním zkušebním období 2021. U zadání jednotlivých testů byly zveřejněny oficiální klíče správných řešení.

... více
Centrum pro zjišťování výsledků vzdělávání | © 2019 Všechna práva vyhrazena
Textová verze | Mapa stránek | Prohlášení o přístupnosti

Evropská unie logoEvropské strukturální fondy logoMinisterstvo školství, mládeže a tělovýchovy logo