Maturitní zkouška

Žáci dnes dopoledne konali didaktický test z českého jazyka a literatury, odpoledne pak následovaly zkoušky ze všech pěti cizích jazyků společné části maturitní zkoušky.

Zadání didaktických testů včetně záznamových archů jsou k dispozici v sekci Testy a zadání v níže uvedených odkazech: 

Výsledky didaktických testů společné části maturitní zkoušky budou řediteli kmenové školy zpřístupněny ve formě výpisů výsledků didaktických testů 8. září 2020, ředitel školy předá žákům výsledky nejpozději následující pracovní den, tj. 9. září 2020.

Upozorňujeme, že oficiální klíče správných řešení didaktických testů budou na maturita.cermat.cz zveřejněny 8. září 2020 po zpřístupnění výsledků školám. Všechna řešení, která budou uveřejněna před tímto datem na jiných internetových stránkách, nejsou autorizovaná Centrem a mohou obsahovat podstatné chyby a zavádějící informace. Vždy se přesvědčte, zda informace, se kterými pracujete, pochází z oficiálních zdrojů.

Tisková zpráva: Výsledky společné části maturitní zkoušky po mimořádném termínu jarního zkušebního období 2021

19.07.2021

V pondělí 19. července 2021 Centrum pro zjišťování výsledků vzdělávání zpřístupnilo ředitelům škol výsledky maturantů, kteří konali didaktické testy společné části maturitní zkoušky v mimořádném termínu.

... více

Tisková zpráva: Výsledky společné části maturitní zkoušky v řádném termínu jarního zkušebního období 2021

07.06.2021

Centrum pro zjišťování výsledků vzdělávání předalo středním školám výsledky didaktických testů společné části maturitní zkoušky, které se konaly v řádném termínu jarního zkušebního období od 24. do 26. května 2021.

... více

Opatření obecné povahy MŠMT upravující hodnocení didaktického testu z matematiky

07.06.2021

Na základě opatření obecné povahy ze dne 7. června 2021 dochází k úpravě hodnocení zkoušky z matematiky ve společné části maturitní zkoušky.

... více
Centrum pro zjišťování výsledků vzdělávání | © 2019 Všechna práva vyhrazena
Textová verze | Mapa stránek | Prohlášení o přístupnosti

Evropská unie logoEvropské strukturální fondy logoMinisterstvo školství, mládeže a tělovýchovy logo