Maturitní zkouška

Centrum dnes ráno předalo školám výsledky didaktických testů, které se konaly v podzimním zkušebním období. Ředitelé škol předají výsledky žákům nejpozději do středy 9. září.

Klíče správných řešení didaktických testů společně se zadáními zkoušek naleznete v sekci Testy a zadání v níže uvedených odkazech: 

Hodnocení písemných prací

Hodnocení písemných prací z cizích jazyků a z českého jazyka a literatury (platí pouze pro žáky, kteří v podzimním zkušebním období tyto dílčí zkoušky konali) budou předány ředitelům kmenových škol nejpozději do 15. září 2020, resp. do 17. září 2020

Podání žádosti o přezkum

Informace k podání žádosti o přezkum v podzimním zkušebním období naleznete v samostatné sekci Přezkum výsledků zkoušek.

Tisková zpráva: Výsledky společné části maturitní zkoušky v řádném termínu jarního zkušebního období 2021

07.06.2021

Centrum pro zjišťování výsledků vzdělávání předalo středním školám výsledky didaktických testů společné části maturitní zkoušky, které se konaly v řádném termínu jarního zkušebního období od 24. do 26. května 2021.

... více

Opatření obecné povahy MŠMT upravující hodnocení didaktického testu z matematiky

07.06.2021

Na základě opatření obecné povahy ze dne 7. června 2021 dochází k úpravě hodnocení zkoušky z matematiky ve společné části maturitní zkoušky.

... více

Zadání didaktických testů maturitní zkoušky z jarního termínu 2021

26.05.2021

Zkoušky společné části maturitní zkoušky konané v řádném jarním termínu jsou u konce. Zadání všech didaktických testů jsou k dispozici na maturita.cermat.cz.

... více
Centrum pro zjišťování výsledků vzdělávání | © 2019 Všechna práva vyhrazena
Textová verze | Mapa stránek | Prohlášení o přístupnosti

Evropská unie logoEvropské strukturální fondy logoMinisterstvo školství, mládeže a tělovýchovy logo